KORMET-PROJEKT

BIURO PROJEKTÓW I USŁUG TECHNICZNO-BUDOWLANYCH Świebodzice

o nas

Firma „KORMET-PROJEKT” świadczy usługi od 2007r. w zakresie projektowania architektonicznego obiektów mieszkaniowych, usługowych, przemysłowych oraz handlowych, projektowanie dróg i sieci, wykonujemy świadectwa i audyty energetyczne oraz usługi ogólnobudowlane.
Oferujemy kompleksową obsługę każdego z etapów procesu inwestycyjnego.

zajmujemy się

przygotowywaniem dokumentacji budowlanych i wykonawczych
przygotowaniem dokumentacji formalno prawnej
przeprowadzaniem inwestorów przez proces uzyskiwania pozwolenia na budowę
Projekty realizowane są od wstępnej koncepcji polegającej na analizie możliwości zabudowy (w oparciu o istniejące warunki i prawo miejscowe) poprzez fazę koncepcji architektonicznych, fazę pozwoleń na budowę po fazę projektów wykonawczych, nadzorów autorski i pełnienia funkcji kierownika budowy.

doświadczenie

Doświadczenie naszego zespołu zdobyte przy współpracy z deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz dyskontami podczas realizacji projektów wielko-powierzchniowych, obiektów mieszkaniowych, usługowych i przemysłowych pozwala nam na profesjonalne i pewne prowadzenie każdego powierzonego nam projektu.

Naszym celem jest świadczenie profesjonalnej i najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania inwestycji budowlanej, przy optymalizacji kosztów wybudowanie projektowanego obiektu budowlanego.

kontakt

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami
KOREMT-PROJEKT
mgr inż. Sebastian Kościelniak
  • ul. Ciernie 54-55
    58-160 Świebodzice
    NIP: 884-237-40-47

napisz do nas

Wyślij do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego

Zadzwoń